Bursa Evden Eve Taşıma

bursa evden eve taşıma

Bursa Evden Eve Taşıma firmasından profesyonel hizmet satın alma Sigorta sözleşmeli evden nakliye hizmetlerini sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimizle evden eve nakliyat Bursa da güvenilir ev taşıma hizmetleri sunar.

Evden eve Taşıma

Çeyrek asırlık tecrübe birikimiyle Bursa Arslan Evden Eve Nakliyat; her türlü ev, ofis-büro, fabrika ve eşya depolama hizmeti vermektedir. En iyi kalite hizmetleri ile, güler yüzlü çalışma prensibi ve en uygun fiyat vizyonuyla sektörde ezberleri bozup en çok tercih edilen firma olmaya yolunda enler arasına girmiştir.

Bursa Arslan, yok olup giden birçok firmanın aksine sürekli kendisini güncelleyip lider olma yolunda emin adımlarla büyüyerek ilerlemeye devam etmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiği ehemmiyet ile en modern araç gereçleri müşterisinin hizmetine sunmaktadır. Kalite standartlarının üzerinde hizmet sağlayan Arslan Nakliyat “yükünüz yükümlülüğümüzdür” sloganıyla birçok gönlü fethetmeyi başarmıştır. Özellikle Bursa’da en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Bundan ötürü yoğun iş temposuna ayak uydurup buna rağmen en hızlı geri dönüş ve teslimatı gerçekleştiren firması olarak sektöre damga vurmuştur.
Güvenli ve alarm sistemleri ile donatılmış, 7/24 güvenlik kameralarıyla gözlemlenen depolarda eşyalarınız hiç olmadığı kadar güvende olacaktır.

Nakliyat

Arslan Nakliyat Ev, ofis-büro ve fabrika taşımacılığı başta olmak üzere tüm taşıma hizmetlerini profesyonel düzeyde sunmaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetiyle size en uygun araç ve fiyatı belirlemek için profesyonel bir ekibi görevlendirmektedir. Bu hususta en iyi rota belirlenip hedef adrese ulaşma süresi hesaplanır. Ayrıca sürecin nasıl işleyeceğiyle ilgili bilgilendirme yapılır.

Anlaşma ve sigorta işleminden sonra sıra paketleme işine gelir. Birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılıp özenle paketleme işlemleri profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır.

Eşyaların Araca yerleştirilmesi

Eşyaların araçlardaki konumu çok önemlidir. Çünkü kırılıp hasar görme riski olan eşyaların alt kısma konulmaması hayati öneme sahiptir. Bu sebeple ambalajlama yapıldığı sırada kırılma veya hasar görme riski olan eşyalar ayrılmalıdır. En altta kanepe, yatak odası, dolap gibi ebatları ve ağırlıkları fazla olan eşyalar yerleştirilmelidir. Üstlere ve boş alanlara da kırılma riski olan eşya ve malzemeler yerleştirilir.

Bursa şehir içi taşımacılık ve Türkiye geneli şehirlerarası taşımacılık hizmetleri ile her yere en kısa sürede varmaktadır. Geniş hizmet ağı sayesinde aksilik olmadan taşıma operasyonu tamamlanır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

 

Nakliyat firmalarının müşterilerine karşı oluşabilecek herhangi bir zarar neticesinde hak iddia edebilmesi adına yaptırmak zorunda olduğu bir güvencedir.

Sigorta işlemi iki çeşitten oluşur:

Geniş Kapsamlı Eşya Sigortası: Bu sigorta türü Taşınma sırasında oluşabilecek herhangi bir kaza veya kaybolma durumlarında en küçük eşyaya kadar tüm hasarları karşılayan sigorta türüdür.

Uzun Yol Eşya Sigortası: Bu sigorta türünde genellikle şehirlerarası taşıma yapıldığı durumlarda kullanılır. Bursa Evden Eve Nakliyat eşyalarını taşımadan evvel sigorta poliçenizi teslim edip güven sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firmasında Bulunması Gereken Belgeler

✓ Firmanın K3 Yetki Belgesine Sahip Olması/Firmanın Onaylı Olduğu Anlamına Gelir
✓ Firmanın Vergi Levhasına Sahip Olması/Onaylı Kurumsal Bir Firma Olduğu Anlamına gelir
Bunların olmaması durumunda ise firmanın gerçek olmadığı anlamına gelmektedir. Bu durumda ise sigortalı Eşya taşıma hizmeti olmayacağından ötürü herhangi bir eşyanın kaybolması veya kırılıp zarar görmesi durumunda zararı karşılayacak bir muhattap bulunamayacağını gösterir.

 

Bursa Evden Eve Nakliyat

Arslan Nakliyat, ev taşıma ve de depolama hizmetleri sağladığı lokasyon merkezi Bursa’dır. 81 ilde faaliyet sağlayıp şehirlerarası nakliye hizmeti sağlamaktadır.
Asansörlü Nakliyat ve uzun-geniş araçlarla en son teknolojiyi sonuna kadar müşterisinin hizmetine sunmaktadır. Bununla beraber Bursa’nın büyük şehir olması ve sanayi bölgelerinden birine dönüşmesinden dolayı sürekli içe ve dışa yönelik göç alıp vermektedir. Bu durum karşısında farklı alanlarda değişik ve daha hassas
eşyaların olma ihtimaline karşın Arslan Taşımacılık; ekiplerini her türlü duruma karşı eğitmiştir. Sizler de ezberleri bozan  hizmetimizden faydalanmak isterseniz Arslan  Taşımacılık web sitemizden çok kolay fiyat alabilirsiniz.

Yada Bursa Evden Eve Taşıma firmamızın 05422852579 numaralı telefon numarasından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Ev Taşıma

Bursa evden eve nakliyat firması olarak Bursa ve çevresinde evimi taşımak istiyorum diyen herkese her şey dahil ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Zorlu ve stresli bu durumu sizin için kolay bir hale dönüştürüyoruz. Profesyonel  Arslan evden eve ulaşım olarak taşınmak kısa sürede ve kapsamlı bir şekilde planlanır. Taşımacılık sektöründe uzman personel ortaklığı ile nakliye şirketi Arslan olarak sigortalı ev taşıma hizmetiyle taşının. Şehirler arası evden eve nakliyat ve Şehir içi evden eve nakliyat hizmetini mükemmel şekilde yapıyoruz. Kolay ödemeli kredi kartı taksit olanağından evden eve nakliyat şirketi olarak en iyi nakliyat firması olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bursa Evden Eve Taşımacılık

Bursa’dan evden eve hizmet fiyatlarını en ucuza sunmaktadır. Bursa’nın çözüm nakliyat uygulaması nakliyede hızlı çözümler üretir. Son model nakliye araçlarıyla taşıma hizmeti veren firmalar arasında en eşya taşıyan kurumsal nakliye şirketiyiz.

Telefon Et...