araç taşıma

 

Bursa Yük Taşımacılığı hizmetleri zor ve zanaat gerektiren bir iştir. Nakliyat sektöründe en zor taşıma türü olmakla beraber çok az sayıda firmanın yanaştığı bir alandır. Fakat her alanda olduğu gibi yük taşımacılığı alanında da mahiriz. Canlı cansız, Hafif veya ağır fark etmeksizin her alanda nakliyat hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Her türlü iş için her çeşit aracımız mevcuttur. Açık ve kapalı korseli araçlarımız ile her türlü istek ve taleplerinize uygun olarak dizayn edilmiştir. Tamamen güvenli ve birinci sınıf malzemeden üretilen kapalı kasalı araçlarımız şehirlerarası nakliyat işleri için en iyisidir.

 

 

Nakliyat Firmanız Canlı Hayvan Taşımacılığı Yapıyor Mu?

Gerek canlı hayvan taşımacılığı olsun gerekse de inşaat malzemeleri taşımacılığı olsun birçok alanda hizmet vermekteyiz. Sadece ev ve iş yeri taşımakla kalmayıp birçok alanda faaliyet göstermekteyiz. İnşaat, okul, hastane, sağlık ocağı, kafe ve lokanta gibi alanlarda malzeme taşımacılığı yapmaktayız.

 

Nakliyat Firmanız İnşaat Malzemeleri Taşımacılığı Yapıyor Mu?

Her türlü ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar uzağız. Briket taşıma, çimento taşıma, demir taşıma ve sac taşıma gibi tüm bina ve ev yapımında kullanılacak olan malzemeleri hızlı ve güvenle taşıyoruz. Özel ekiplerimizce gerçekleştirdiğimiz bu yük taşıma işlerinde sizlere sadece cazip fiyata anlaşmak kalıyor.

Nakliye Firmanız Kuru Yük Taşımacılığı Yapıyor Mu?

Firmamız kuru yük taşımacılığını da büyük bir özveri ile yapmaktadır. Odun, yakacak her türlü malzeme, mermer, tahıl, cam, bakliyat grubu, hammadde, Torf ve diğer her türlü toprak türü taşıma işlerini yapmaktayız. Tabi kuru yük taşıma hizmetlerimiz bununla sınırlı değildir. Ayrıca kokmayan ve dahi akmayan her çeşit madde ve malzeme nakliyelerini de gerçekleştiriyoruz. Nakliyat Şirketimiz alanında profesyonel ekipleri ile ve geniş araç filosuyla siz değerli müşterilerine uygun ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu alanda sadece sıvı madde nakliyatı gerçekleştirmeyen Arslan, diğer tüm kuru yük taşımacılığını yapmaktadır. Ayrıca araçlarımız konteyner, araç, tahıl ve genel yük taşıma kapasitesine de sahiptir.

Başka Nakliyat firmalarının aksine taşıma konusunda her alanda hizmet sağlamaktayız. Kurumsal firmamız her açıdan kaliteli ve güvenilirdir. Bize danışmadan taşımaya ve taşınmaya karar vermeyin. Ücretsiz teklif için:0542 285 25 79 numaramızdan arayabilir ya da Ücretsiz Teklif Al sayfamızdan kolayca fiyat öğrenebilirsiniz.

 

 

Telefon Et...